Agrecol Studio agencja reklamowa

Od pomysłu do realizacji

Agencja reklamowa


Profesjonalny, wewnętrzny dział marketingowo-projektowy kompleksowo wspierający firmę i jej partnerów w zakresie organizacji i prowadzenia działań marketingowych, strategii reklamowych, a także projektowania m.in. opakowań, fotografii i wideo.

 

1

SPOTY REKLAMOWE


Tworzymy spoty reklamowe, filmy poradnikowe oraz filmy animowane na potrzeby kampanii telewizyjnych i internetowych.

2

KAMPANIE ON-LINE


Przygotowujemy strategie działań promocyjnych w Internecie oraz opracowujemy wszelkie niezbędne formaty reklam.

3

KREACJA


Zaprojektujemy wszystko co jest potrzebne do budowania wizerunku marki. Od logotypu po każdy rodzaj materiałów promocyjnych.

Obszary działania

Nasza oferta


Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie w opracowaniu strategii komunikacji, a także przeprowadzeniu kampanii reklamowych opartych m.in. na: telewizji, radio, prasie, działaniach w Internecie.

KREACJA

01

BRANDING

02

SPOTY FILMOWE

03

STRONY INTERNETOWE

04

OPAKOWANIA

05

MATERIAŁY POLIGRAFICZNE

06

Portfolio

Nasze realizacje


AGRECOL STUDIO to przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów: projektantów, grafików, animatorów, filmowców, którzy obsługują firmę Agrecol, a także innych Partnerów w obszarze opracowywania koncepcji marketingowych, projektowania graficznego i spotów filmowych.

scroll up

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w oferowanych produktach zmian, wynikających z postępu technologicznego.