KarieraStrefa ucznia i studenta

Dołącz do nas

Strefa ucznia i studenta


Kandydatom liczącym na zdobycie doświadczenia i pracy w ciekawym zawodzie, a także studentom, oferujemy program staży i praktyk studenckich.

Dużym zainteresowaniem cieszą się Piony naszej Spółki:

Studiujesz? Chcesz się rozwijać w jednej z największych polskich firm o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym? Jesteś osobą otwartą, energiczną, kreatywną i ambitną? Lubisz wychodzić z inicjatywą? Nie boisz się wyzwań? Jeśli uważasz, że jesteś taką osobą prześlij do nas swoje zgłoszenie na praktyki lub staż! Czekamy na Ciebie!

scroll up

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w oferowanych produktach zmian, wynikających z postępu technologicznego.