Kariera

Sprawdzony pracodawca

Dołącz do nas!


Szukamy do współpracy ludzi otwartych na nowe możliwości, gotowych do tego, by się zaangażować i realizować ambitne cele. Znaczna część spośród nas – racowników AGRECOL Sp. z o. o. to ludzie zatrudnieni na stanowiskach obsługujących procesy wspomagające oraz specjaliści. Poszukujemy kadry menedżerskiej, analityków, operatorów maszyn, pracowników produkcyjnych, magazynierów.

Oczekujemy pozytywnego nastawienia i gotowości do podejmowania wyzwań. O pracę lub staż w AGRECOL Sp. z o.o. mogą się starać zarówno doświadczeni specjaliści, jak i absolwenci uczelni oraz szkół, a także studenci i uczniowie.

scroll up

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w oferowanych produktach zmian, wynikających z postępu technologicznego.