NowościAGRECOL fundatorem sztandaru dla KP PSP w Wieruszowie

AGRECOL fundatorem sztandaru dla KP PSP w Wieruszowie


25.06.2019

Z przyjemnością informujemy Państwa, że AGRECOL Sp. z o.o. jest jednym z trzech fundatorów sztandaru dla Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie.

Uroczystość przekazania sztandaru jednostce odbyła się 8 czerwca br. na wieruszowskim rynku w ramach obchodów Dnia Strażaka oraz Jubileuszu XX-lecia powstania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie.

W uroczystości z ramienia naszej spółki wziął udział wiceprezes Tadeusz Dragan.

Składamy władzom, członkom i sympatykom KP PSP w Wieruszowie serdeczne gratulacje oraz życzenia sukcesów w realizacji podejmowanych przedsięwzięć.

Wszystkim Rycerzom Floriana życzymy bezpiecznych akcji i tylu powrotów, ile wyjazdów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości. Zdjęcia wykonał Zych R.

scroll up

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w oferowanych produktach zmian, wynikających z postępu technologicznego.