NowościIX Targi Bricomarche

IX Targi Bricomarche


04.10.2021

W dniach 16.09 – 17.09 odbyły się IX Targi Bricomarche w poznańskich halach MTP. W związku z obostrzeniami spowodowanymi Covid-19 było to przez wielu długo wyczekiwane wydarzenie. Duża frekwencja przełożyła się na jeszcze większe niż zwykle zainteresowanie stoiskiem grupy AGRECOL.

Odwiedzający nas goście mieli okazję zapoznać się zarówno z aktualną ofertą, jak i licznymi nowościami, jakie przygotowujemy na kolejny sezon 2022. Jesteśmy zadowoleni z wielu rozmów biznesowych i deklaracji zakupowych, które mają potencjał przerodzić się w długotrwałą współpracę. W tym roku szczególnie duże zainteresowanie wzbudziła seria produktów Mill Clean oraz całkowita nowość w naszym asortymencie – chemia basenowa AquaGo.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zachęcamy do dalszej współpracy!

 

scroll up

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w oferowanych produktach zmian, wynikających z postępu technologicznego.