NowościAGRECOL NA TARGACH PLMA 2023 – AMSTERDAM

AGRECOL NA TARGACH PLMA 2023 – AMSTERDAM


24.05.2023

W dniach 23-24 maja 2023 w Amsterdamie odbyły się międzynarodowe targi PLMA „World of Private Label”. Wydarzenie to już od ponad 35 lat stanowi coroczne miejsce spotkań detalistów z producentami, którzy odkrywając nowe pomysły stanowią dla siebie źródło inspiracji oraz wspólnymi siłami rozwijają programy marek własnych.

W tegorocznej edycji AGRECOL & MADONIS nie tylko zaprezentował swój szeroki asortyment obejmujący produkty z działów HOME & GARDEN oraz HOME & PEOPLE, ale również zaznajomił odwiedzających z możliwościami produkcyjnymi spółki, która już od wielu lat aktywnie wspiera wielu zagranicznych klientów przy tworzeniu nowych marek własnych.

Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy za owocne spotkania, a tych, którym nie było dane się z nami spotkać na żywo, zachęcamy do kontaktu online!

Strona organizatora wydarzenia: https://www.plmainternational.com/

scroll up

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w oferowanych produktach zmian, wynikających z postępu technologicznego.