NowościAGRECOL – ORCHID STRONG – Markowym Produktem Powiatu Wieruszowskiego

AGRECOL – ORCHID STRONG – Markowym Produktem Powiatu Wieruszowskiego


01.10.2019

Z przyjemnością informujemy Państwa, że nasz produkt odżywka do storczyków ORCHID STRONG został Markowym Produktem Powiatu Wieruszowskiego, a AGRECOL Sp. z o.o. w związku z powyższym została laureatem Nagrody Gospodarczej Powiatu Wieruszowskiego.

Nagrodę z rąk Starosty Wieruszowskiego na Dożynkach Powiatowo-Gminno-Parafialnych w Galewicach w dniu 15 sierpnia 2019 roku odebrał Wiceprezes Zarządu AGRECOL Sp. z o.o. Tadeusz Dragan.

Fot. Starostwo Powiatowe w Wieruszowie

Nagroda ta przyznawana jest w celu promowania produktów wytworzonych przez przedsiębiorstwa, gospodarstwa rolne i organizacje społeczne działające na terenie powiatu wieruszowskiego. Przyznanie nagrody ma promować produkty, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność, oraz walory użytkowe i estetyczne mogą stać się wizytówką Powiatu Wieruszowskiego.

Fot. Starostwo Powiatowe w Wieruszowie

scroll up

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w oferowanych produktach zmian, wynikających z postępu technologicznego.