Bez kategoriiYP MEN – Perła wśród opakowań – ART OF PACKAGING 2022

YP MEN – Perła wśród opakowań – ART OF PACKAGING 2022


05.09.2022

Miło nam poinformować, iż nasze opakowanie nowej marki produktów YP MEN znalazło się na liście nominowanych do nagrody głównej w konkursie na NAJLEPSZE OPAKOWANIE ROKU – ART OF PACKAGING 2022. Choć dokładne wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali w Poznaniu 15 września, to już teraz zachęcamy do poznania bliżej naszej nowej marki kosmetyków dla mężczyzn.

YP MEN to marka przeznaczona dla mężczyzn wymagających. Wysoką jakość kosmetyków zapewniają innowacyjne formulacje oparte o wysokiej jakości bazy, nowoczesne kompleksy oraz naturalne składniki. Szata graficzna opakowań wizualizuje filozofię marki sięgającą do archetypów męskości.

Wizerunek wojownika w logotypie znaku YP MEN to nasz współczesny super-bohater – silny, świadomy mężczyzna. Otaczające go zewsząd smoki przedstawiają jego drogę do samopoznania. Smoki, jako mityczne istoty, symbolizują jego wyzwania, walkę, ale też mądrość, którą ten musi odkryć w samym sobie, by stać się kompletnym. Cała stylistyka opakowania balansuje pomiędzy dojrzałą, męską elegancją, a komiksowością, która reprezentuje chłopięcą fantazję i pogoń za marzeniami.

Opakowania kosmetyków YP MEN mają przemawiać do dojrzałych mężczyzn, którzy pomimo upływu lat nie zatracili młodzieńczej pasji i mają dystans do siebie.

Strona organizatora konkursu: artofpackaging.pl

scroll up

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania w oferowanych produktach zmian, wynikających z postępu technologicznego.